• Gå til innhold
  • Gå til produkter
Fruugo
    • 0

    Filtre

    • Nøkkelordsøk
    • Kategorier
      • Kjøkkenhåndklær
        ×
    • Merker
      • Aura (27)
      • Bonne et Plus (8)
      • Elriven (9)
      • Gze (7)
      • HOD Health & Home (12)
      • L'effet papillon (12)
      • Mellow design (8)
      • Other (10)
      • Peggy Wilkins (7)
      • Peggy Wilkins Textiles (14)
      • Punnyb (41)
      • Raja (7)
      • TTMA (20)
      • Towels (33)
      • Unbranded (31308)
      • Viewleaf (9)
      • Wild & Stone (10)
      • Wwxx (9)
      • ZENGO (34)
      • unbrand (86)
    • Størrelse
      • One Size (1159)
      • 34*34cm (1015)
      • 34*73cm (995)
      • A (339)
      • 18" x 26" (199)
      • B (193)
      • Free Size (189)
      • 5pcs (128)
      • C (127)
      • 12pcs (111)
      • D (102)
      • 16" x 24" (83)
      • 6pcs (72)
      • 12" x 12" (70)
      • 10pcs (69)
      • 18pcs (60)
      • White (58)
      • 16" x 25" (54)
      • E (54)
      • Black (53)
    • Farge
      • White (1934)
      • Red (1658)
      • Black (1431)
      • Brown (1196)
      • Pink (1132)
      • Blue (1120)
      • Dark blue (971)
      • Green (950)
      • Dark gray (945)
      • Apricot (935)
      • Light gray (931)
      • Blue-green (928)
      • Yellow (786)
      • A (568)
      • Gray (517)
      • B (478)
      • Assorted Color (468)
      • Multicolor (427)
      • Orange (414)
      • C (408)
    • Pris
      • Under NOK 100 (2813)
      • NOK 100 til NOK 300 (22521)
      • NOK 300 til NOK 600 (5697)
      • NOK 600 til NOK 1 000 (699)
      • NOK 1 000 til NOK 3 000 (80)
      • NOK 3 000 til NOK 6 000 (14)
      • NOK 6 000 til NOK 10 000 (1)
      • NOK 10 000 til NOK 30 000 (2)
    • SALG (27185)

    Kjøkkenhåndklær

    Best pris ved kjøp av 31 812 verdifulle kjøkkenhåndklær. Shopping for Fruugo er enkelt med Fruugo ved TILBUD med salg, rabatter og besparelser på Blue Zoo, Northix, Punnyb og mer. Kjøp kjøkkenhåndklær trygt online med Fruugo, med sikker betaling og rask frakt til Norge.

    Filtre
    129–160 av 3 200
    6-pakning med superabsorberende kjøkkenhåndklær i bomull og frotté for rengjøring
    Fra NOK 279,00
    Kjøkkenhåndklær, 6 stk vev ultramyke absorberende oppvaskhåndklær hurtigtørkende, 12 tommer
    Fra NOK 409,00
    2 stk håndklær til kjøkken med hengende løkke (rosa, 7,5x5 tommer)
    Fra NOK 74,00
    Japansk søt toast brødskiver oppvaskhåndkle svampservietter rengjøring svampservietter pepsis kjøkkenservietter
    Fra NOK 89,00
    Kjøkkenhåndklær, 6 stk. vevde ultramyke absorberende oppvaskhåndklær hurtigtørkende oppvaskkluter, 30 cm
    Fra NOK 189,00
    Moderne hjemmekoselig kjøkkenhåndklær i vaffelfrotté – 61 cm – artisjokkgrønn – sett med 4
    Fra NOK 339,00
    Kayannuo Julegaveutsalg 10-pakning Pinstripe rengjøringsservietter, kompatible med husholdning, kjøkken, bord, oppvask
    Fra NOK 159,00
    3 stk. Xetio oppvaskhåndklær i 100 % bomull, 30 x 30 cm, frottékluter for oppvask, lette, myke, hurtigtørkende, grå
    Fra NOK 159,00
    13x13 tommer gjenbrukbare myke, absorberende bomullskluter – oppvaskhåndklær til kjøkken, bad, treningsstudio, spa (1 stk, grønn)
    Fra NOK 159,00
    Valentinsdag kjøkkenhåndkle røde hjerter oppvaskhåndklær 23,6 x 15,8 tommer kjærlighetshjerte håndtørkende kjøkkenhåndkle til bryllupsdag matlaging baking
    Fra NOK 159,00
    Spar penger! iZZZHH Superabsorberende kjøkkenhåndklær og oppvaskkluter – Høyabsorberende og effektiv rengjøringsklut til kjøkkenet
    Fra NOK 159,00
    Bomull | Hotel & Spa Premium håndklær i bomull | Myk og absorberende (4-delt, hvit)
    Fra NOK 449,00
    Håndklær til badet, søte dyr, myke, absorberende våtservietter, tegneseriekatt ∽ A5A8
    Fra NOK 159,00
    20 stk. vannabsorberende, linavtrekkbare oppvaskkluter til kjøkken, engangs vaskbare og fettkluter
    Fra NOK 159,00
    Vaffelvevde bomullskluter, sterk vannabsorberende vaskbare multifunksjonelle kjøkkenhåndklær for husholdningsredskaper
    Fra NOK 179,00
    maskinvaskbare premium håndklær, nonstick olje hurtigtørkende kjøkkenvaskekluter, 2 stk hver i grønn kaffe, lilla kaffe, grønn rosa, rosa kaffe,
    Fra NOK 149,00
    Vintage kjøkkenhåndkle av høy kvalitet til hjemmebruk, 6 stk. bomull, vannabsorberende
    Fra NOK 329,00
    Mikrofiber rengjøringskluter for oppvask, oppvaskhåndklær og oppvaskkluter
    Fra NOK 239,00
    100 % tyrkisk bomull 6-pakning vaffel premium kjøkkenhåndklær - hurtigtørkende og superabsorberende Guangzhou Aidai Trading Co., Ltd
    Fra NOK 209,00
    Myke og behagelige absorberende oppvaskkluter for skånsom hudpleie Slitesterk og falmebestandig Perfekt for husholdningsbruk
    Fra NOK 159,00
    Flerfarget julehåndkle til kjøkkenet for hjemmet, 1 stk. hengende våtserviett
    Fra NOK 319,00
    Myke håndklær i bomull (3-pack, 14x29inch) for hånd, ansikt, treningsstudio og spa (3-farger)
    Fra NOK 239,00
    Ultrafint fiber silke gourd oppvaskhåndkle for kjøkken 10 stk flerbrukskluter
    Fra NOK 129,00
    2-pakning Chenille håndklær, kjøkkenhåndklær med løkke, hengende håndklær på badet, mykabsorberende håndklær (2 grå)
    Fra NOK 189,00
    Nydelig tegneseriehåndkle i mikrofiber som tørker raskt og er lett å henge opp, til hjemmedekorasjon, håndklær 1 stk. hvit 2
    Fra NOK 189,00
    2 stk. hjerteformede kjøkkenhåndklær (24x16"), myke og slitesterke kjøkkenhåndklær for oppvask, matlaging, baking og borddekorasjon
    Fra NOK 159,00
    Halloween kjøkkenhåndklær, 23,5''x17,7'' Halloween oppvaskhåndklær, dekorativt Halloween-håndkle til badet, oppvaskklut til høytid på kjøkkenet
    Fra NOK 159,00
    8 stk. myke absorberende oppvaskkluter, hurtigtørkende og gjenbrukbare kjøkkenrengjøringskluter – 28 x 28 cm, kompatible med alle oppvaskmaskiner
    Fra NOK 169,00
    Hengende håndklær til julesnømann, sett med 3 – kjøkken- og baderomshåndklær, enkle å rengjøre, knytedesign, kompatible med standard kroker
    Fra NOK 429,00
    Salg 100 % bomullsfrotté kjøkkenkluter, ultramyke og absorberende kjøkkenhåndklær, egnet for tørking og oppvask, 1 pakke
    Fra NOK 159,00
    naioewe håndklær med opphengsløkke - absorberende myke korall kjøkken- og badehåndklær, oppvaskklut til badet (gul)
    Fra NOK 159,00
    YiFudd Halloween Gresskar Kjøkkenhåndkle Firedelt Sett Finfiber Hjem Rengjøringsklut Oppvaskhåndklær
    Fra NOK 159,00
    1

    ...

    4 5 6

    ...

    100
    Hjelp og informasjon
    • Kontakt og Hjelp
    • Hvor er min bestilling?
    Handle hos oss
    • Konto
    • Handlekurv
    Selg på Fruugo
    • Begynn å selge
    • Hvorfor selge på Fruugo?
    • Forhandlerportal
    Om Fruugo
    • Om oss
    • Bedriftsnettsted

    Betalingsmåter:

    Fruugo på andre språk

    Loading

    Andre språk

    Loading

    © 2006–2026 Fruugo.com Ltd. Alle rettigheter forbeholdt.

    • Vilkår for bruk
    • Administrer cookier
    • Personvernerklæring
    • Tilgjengelighetserklæring